Akrylowa farba wewnętrzna: śnieżnobiała trwałość

Białe ściany i sufity niektórych pomieszczeń to nadal atrakcyjna alternatywa dla wielobarwnych dekoracji. Dobrze kryjąca farba nadaje im świeży, atrakcyjny i trwały wygląd.

Akrylowa farba wewnętrzna BOLIX Sonata ACRYL White tworzy na malowanej powierzchni matową, trwałą powłokę w kolorze białym. Preparat jest praktycznie bezzapachowy i pozbawiony obecności rozpuszczalników organicznych, a do tego cechuje się wysoką wydajnością oraz zdolnością do pełnego pokrywania podłoża, czyli tzw. dobrego krycia. Ponadto, powstająca na ścianach specjalna porowata struktura farby daje im możliwość przepuszczania pary wodnej („oddychania”), zachowując wysoką odporność na mikropęknięcia.

BOLIX Sonata ACRYL White polecana jest szczególnie do malowania ścian i sufitów w pomieszczeniach o naturalnej eksploatacji. Nadaje się do tworzenia dekoracyjno-ochronnych powłok zarówno na nowych, jak i wcześniej pokrywanych podłożach wykonanych z: tynków cementowo-wapiennych, płyt gipsowo-kartonowych (tzw. suche tynki), tynków gipsowych (tzw. suche tynki), tynków wapiennych oraz betonu. Sonata Acryl White może być również stosowana na elementach z kamienia, cegły oraz drewna i materiałów drewnopochodnych. Sprawdza się wewnątrz mieszkań, biur, pomieszczeń gospodarczych i przemysłowych, wprowadzając wszędzie trwały, wyrazisty efekt śnieżnej bieli.

Informacje techniczne:

Produkt: BOLIX Sonata ACRYL White
Producent: BOLIX
Kolor: śnieżnobiały
Stopień połysku: matowy
Średnie zużycie: ok. 12m2 z litra przy jednokrotnym malowaniu
Warunki stosowania: temperatura podłoża i otoczenia od 5 do 25°C;
wilgotność względna powietrza ≤ 80%.
Sposób aplikacji: wałek, pędzel lub poprzez natrysk
Czas schnięcia: min. 2h
Opakowanie: 10 l
Centa brutto: 6,50 zł/l

Leave a Reply