Akrylowy lakier transparentny – ściany z blaskiem

Marka Dekoral Fashion prezentuje innowacyjny Akrylowy Lakier Transparentny. Dzięki unikatowej recepturze wydobywa on głębię koloru, a zarazem zapewnia doskonałą ochronę malowanym powierzchniom.

Połączanie intensywności satynowych barw z doskonałą ochroną przed zabrudzeniami może wydawać się trudne do osiągnięcia. Jednak dzięki innowacyjnemu, akrylowemu Lakierowi Transparentnemu marki Dekoral Fashion możemy bez problemu uzyskać taki efekt także w naszym domu. Wystarczy, że pokryjemy nim ściany pomalowane wcześniej jedną z emulsji lateksowych z oferty Dekoral Fashion (Colour & Style lub Fashion Collection).

Akrylowy Lakier Transparentny Dekoral

Za sprawą unikatowej receptury Lakier Transparentny delikatnie dosyca kolor, wydobywając jego głębię oraz czyniąc go bardziej wyrazistym. Jednocześnie tworzy na ścianach efekt eleganckiego, satynowego blasku. Dzięki temu wnętrze nabiera oryginalnego charakteru. Jednak nowy produktu marki Dekoral Fashion zapewnia nie tylko wyjątkowy efekt dekoracyjny na ścinach – dzięki swym właściwościom równie skutecznie zabezpiecza je przed zabrudzeniami i sprawia, że stają się one w pełni odporne na zmywanie i szorowanie. Z tego też powodu Lakier Transparentny to idealny wybór do wszelkich pomieszczeń narażonych na częste zabrudzenia (m.in. korytarzy, pokoi dziecięcych oraz klatek schodowych). Doskonale też sprawdzi się w przypadku malowania lamperii.

Jeśli więc marzą nam się piękne ściany, wyróżniające się satynowym blaskiem oraz prawdziwą głębią koloru, sięgnijmy po Lakier Transparentny marki Dekoral Fashion. Dzięki niemu nasze ściany będą naprawdę eleganckie a zarazem w pełni odporne na zabrudzenia i zmywanie.

Akrylowy Lakier Transparentny Dekoral

Leave a Reply