Masa szpachlowa: perfekcyjna gładkość ścian

Tikkurila Prestomax to gotowa do użytku polimerowa masa szpachlowa, która idealnie wygładza i wzmacnia powierzchnie, a w połączeniu z farbami nawierzchniowymi Tikkurila daje gwarancję doskonałego całościowego efektu prac malarskich.

Tikkurila Prestomax

Przed przystąpieniem do malowania farbami dekoracyjnymi, konieczne jest odpowiednie przygotowanie ścian czy sufitów. Szpachlowanie jest jednym z jego etapów – przeprowadzone właściwie i z zastosowaniem dobrej jakości produktu, pozwoli uzyskać trwałe i perfekcyjnie gładkie powierzchnie, gotowe do dalszych działań remontowych.

Tikkurila Prestomax to produkt, którego można użyć do cienkowarstwowego szpachlowania całej powierzchni oraz do wypełniania pęknięć i ubytków, jak również do naprawy innych defektów czy uszkodzeń. Jego zastosowanie zapewnia doskonały efekt finalny. Dzięki wydłużonemu czasowi otwarcia zyskujemy długi czas roboczy, pozwalający na wyprowadzenie gładkiej i równej powierzchni bez wysiłku. Masa bardzo dobrze trzyma się podłoża, tworząc trwałą powłokę bez odprysków, a zwarta i stabilna struktura zapobiega pęknięciom w trakcie wysychania. Po wyschnięciu powłoka zyskuje optymalną twardość i trwałość, dzięki czemu ściany i sufity są bardziej odporne na uszkodzenia. Wykończone powierzchnie są w kolorze białym i stanowią doskonałe tło do dalszych prac malarskich.

Masa szpachlowa Tikkurila Prestomax zwiększa komfort wykonawcy w trakcie pracy. Dzięki użyciu specjalnych wypełniaczy masa szpachlowa nie powoduje dużego zapylenia. Łatwe szlifowanie gwarantuje wygodę obróbki i pozwala uzyskać gładkie podłoże, co gwarantuje zadowalający efekt końcowy. Można ją nakładać zarówno za pomocą metalowej szpachli, jak i agregatów szpachlarsko-malarskich. Masa jest gotowa do użytku (wymieszana fabrycznie), co zapewnia oszczędność czasu. W przypadku przerwy w pracy istnieje możliwość ponownego użycia – wystarczy tylko wcześniej szczelnie zamknąć opakowanie.

Tikkurila Prestomax to produkt bezpieczny w stosowaniu – niepalny, z atestem higienicznym, dopuszczającym do używania nawet w pomieszczeniach o wysokich wymaganiach (szpitale, sale zabiegowe, laboratoria).

Masa szpachlowa Tikkurila Prestomax

Leave a Reply