Krajowy System Nieruchomości: funkcjonalna platforma dla deweloperów i pośredników

Artykuł sponsorowany

Efektywność, wygoda i niezawodność – to trzy atrybuty platformy KSN, nowoczesnego miejsca do budowania relacji sprzedażowych dla profesjonalistów z rynku nieruchomości. Firmy deweloperskie i pośrednicy otrzymują proste i intuicyjne narzędzie, umożliwiające transakcje i gwarantujące przejrzyste zasady, dzięki czemu unikają trudności sprzedażowych.

KSN kształtuje relacje sprzedażowe między firmami deweloperskimi, wystawiającymi swoje oferty, a pośrednikami, pozyskującymi klientów zainteresowanych tymi inwestycjami.

Krajowy System Nieruchomości – dlaczego warto?

Krajowy System Nieruchomości (KSN) przeznaczony jest zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i niewielkich firm i działalności gospodarczych. Firmy deweloperskie i agencje pośrednictwa handlu nieruchomościami mają do dyspozycji szereg funkcji, ułatwiających przeprowadzenie transakcji sprzedażowych realizowanych inwestycji.

Deweloper

Firma deweloperska zamieszczając informacje o swojej ofercie otrzymuje dostęp do szerokiego grona pośredników, z którymi może zawierać umowy o współpracę. Do każdej inwestycji pośrednik kieruje tylko zainteresowanych klientów. Dzięki temu, że każdy polecanie każdego klienta wymaga uiszczenia opłaty manipulacyjnej, deweloper może mieć pewność, że agent nie będzie generował fałszywego ruchu i zainteresowania, a kierował doń tylko konkretnych, zdecydowanych klientów.

Efektywność pracy pośrednika jest ponadto sprawdzana w czasie analizy statystyk, do których dostęp otrzymuje deweloper. Statystyki dostępne online wskazują zaangażowania agenta i pozwalają ocenić jakość jego pracy. Oprócz kontroli agenta, deweloper może analizować swoje działania i wykluczać nieefektywne techniki sprzedażowe czy kanały dystrybucji. Deweloper otrzymuje dostęp do rozwiązania typu CRM, obsługującego własną sprzedaż.

Pośrednik

Otrzymując dostęp do bazy ofert z rynku nieruchomości, pośrednik może wykazać się doskonałymi technikami sprzedażowymi, budować zaufanie wśród kontrahentów i swoją markę. KSN jednak przyczynia się i do zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim pośrednikom biorącym udział w transakcjach opisanych w KSN. Ochrona agenta polega przede wszystkim na zadbaniu o wypłacenie mu należnej prowizji za pracę wykonaną dla dewelopera. Dokładne statystyki umożliwiają obliczenie wysokości należnej prowizji i egzekwowanie jej od dewelopera.

Uwaga! Wszystkie transakcje są zabezpieczone – szyfrowanie w tunelach SSH. Ponadto to pośrednik decyduje, czy dane klienta ujawni, czy też pozostawi je tylko w swojej bazie. Deweloper natomiast może zdecydować, czy swoją ofertę odda do obsługi firmie pośredniczącej czy też poprowadzi ją swoimi kanałami sprzedażowymi.

Chcesz wiedzieć więcej? Zarejestruj się w KSN.

[KSN1]

Masz pytania – skontaktuj się z nami.

anna.woznica[at]ksn.org.pl,
tel.: 530-075-249

Projekt współfinansowany przez Unie Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Leave a Reply