Śnieżka urządza wnętrza z blogerami

W Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie, 13 i 14 grudnia 2014 roku odbyła się świąteczna edycja Targów Designu, która zgromadziła wielu pasjonatów oryginalnego wzornictwa. W wydarzeniu, zorganizowanym przez MyBaze.com oraz Kreatywność i Pasja, wzięła udział Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA.

Świąteczna edycja Targów Designu obfitowała w liczne atrakcje. Już od progu Domu Braci Jabłkowskich czuć było klimat Bożego Narodzenia. Wszyscy, którzy odwiedzili to wyjątkowe miejsce, mieli niepowtarzalną okazję do poznania fascynującego świata designu oraz jego twórców. Można było przyjrzeć się z bliska unikatowym produktom wyposażenia wnętrz, ozdobom świątecznym, ubraniom czy przeróżnym akcesoriom oraz zakupić te, które szczególnie przypadły nam do gustu. Wśród wystawców obecna była Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA. Na kolorowym stoisku Śnieżki można było uzyskać fachowe porady na temat wykorzystania farb w urządzaniu własnego domu.

Wyjątkowe atrakcje przygotowano również podczas drugiego dnia wydarzenia, kiedy to dużym zainteresowaniem wśród uczestników targów cieszyła się akcja „urządzamy wnętrze z blogerami”. Przedstawiciele polskiej blogsfery z dziedziny designu byli dobrani w pary. Ich zadaniem była aranżacja niebanalnego pomieszczenia.

Pierwszym etapem kreowania wyjątkowego wnętrza był wybór koloru tła specjalnie zaaranżowanych na tę okazję boksów. Do dyspozycji blogerów była cała paleta barw z kolekcji farb Śnieżka oraz MAGNAT. Można było wybrać dowolny odcień, bądź ich zestawienie, w zależności od preferencji. Kasia z Conchita Home i Monika z Little Home Inspiration zdecydowały się na kombinację szarości, różniących się nasyceniem. W efekcie powstało interesujące, industrialne i minimalistyczne w wyrazie wnętrze, idealne dla mężczyzny. Magda z Wnętrzarka oraz Agnieszka z Inkpink zdecydowały się natomiast na bardzo modne czarno-białe pasy. Zestaw uzupełniły dodatkami w takie samej tonacji, dzięki czemu pomieszczenie wyglądało bardzo charakternie. Magda z Wnętrza Zewnętrza i Ola z Fuel Design grafit połączyły z miętą, tworząc tym samym nietuzinkowy pokój dziecięcy. Marta z My Little Home My Passion oraz Asia z My Little White Home przygotowały zaś stylizację w radosnych odcieniach koloru żółtego, skomponowanego z drewnem oraz ciekawymi akcesoriami.

Każdy z uczestników włożył wiele serca w swoją kreację. Na tle, wykonanym farbami FFiL Śnieżka SA, powstały oryginalne stylizacje, wykorzystujące meble i dodatki od wystawców biorących udział w wydarzeniu. Całej imprezie towarzyszyła niezwykle sympatyczna, kreatywna atmosfera.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia.

fot. Śnieżka

fot. Śnieżka

fot. Śnieżka

fot. Śnieżka

fot. Śnieżka

fot. Śnieżka

fot. Śnieżka

Leave a Reply