Komapaktowe drabiny ułatwiające prace remontowe w domu

Drobne prace konserwacyjne oraz porządkowe to obowiązek spoczywający na każdym właścicielu domu. Niewiele jest w roku tygodni, podczas których nie musimy wymienić żarówki, dokręcić najwyższego zawiasu w szafie, czyścić wysoko położonych półek czy myć okien. Z myślą o takich czynnościach konstruktorzy firmy KRAUSE stworzyli drabinę wolnostojącą Secury®, której zadaniem jest strzec bezpieczeństwa domowników i ułatwić im wykonywanie prac wysoko nad podłogą.

fot. KRAUSE

Kompaktowa forma, lekka konstrukcja oraz funkcjonalne rozwiązania dbające o komfort użytkownika – to najkrótsza, ale zarazem pełna charakterystyka drabiny Secury z systemem MultiGrip.

Wielokrotne wchodzenie i schodzenie z drabiny podczas pracy w celu sięgnięcia żarówki lub kolejnego wypłukania ściereczki – któż z nas tego nie zna? A wystarczy specjalny uchwyt na wiadro oraz rozkładany pojemnik, aby takie wędrówki ograniczyć do minimum. Wiadro o pojemności 8 litrów, stanowiące element wyposażenia dodatkowego, idealnie sprawdzi się podczas prac porządkowych. Z kolei każdy majsterkowicz z pewnością doceni ergonomiczną półkę, na której umieści wszystkie niezbędne do wykonania zadania narzędzia.

O stabilność urządzenia i bezpieczeństwo użytkowników zadbają duże antypoślizgowe stopki chroniące jednocześnie delikatne podłoże, specjalny pałąk bezpieczeństwa wyposażony w uchwyt na kabel oraz antypoślizgowe, profilowane stopnie o głębokości 10 cm. Drabina występuje w 3 wersjach wysokości: z 3, 4 lub 5 stopniami, które w każdym przypadku dodatkowo zwieńczone są wygodną platformą roboczą, gwarantującą komfort prac.

Do zalet drabiny z serii Secury należy zaliczyć także niewielką wagę i rozmiary po złożeniu, a także łatwe rozkładanie zarówno samego urządzenia, jak i funkcjonalnego systemu MultiGrip.

Charakterystyka techniczna:
Ilość stopni: 4, 5 i 6 (wraz z platformą)
Głębokość stopnia: 100 mm
Gwarantowana wysokość robocza: od 2,85 m do 3,25 m
Wytrzymałość: do 150 kg
Wykonane wg. EN-131
Cena: od 176 zł netto

Leave a Reply