Perfekcyjna biel: lekko, świeżo, w dobrym stylu

Biel jest kolorem niezwykle uniwersalnym i stosunkowo prostym do zastosowania w aranżacjach. Dodaje wnętrzom świeżości, rozjaśnia je i optycznie powiększa. Efekt idealnie śnieżnego odcienia osiągniemy dzięki farbie Jedynka® Perfekcyjna Biel.

Biel jest kolorem „dobrego smaku” – malując ściany na biało, zmniejszamy ryzyko popełnienia stylizacyjnych błędów. Aranżacje oparte na kolorze białym nie muszą być przy tym nudne – monotonii unikniemy dzięki odpowiedniemu doborowi dodatków. Ściany pomalowane na biało stanowią dla nich doskonałe tło – pozwalają wyeksponować kształty i kolory elementów wyposażenia. Pomieszczenia z białymi ścianami są ponadto wyjątkowo podatne na dokonanie metamorfozy wystroju. Wystarczy wymienić pokrowce na poduszki czy zasłony, wprowadzić nowe kolory dodatków  – i wnętrze zyska odmieniony wygląd. Biel jest szczególnie polecana do małych pomieszczeń – odbija światło i sprawia, że wydają się one bardziej przestronne. Oprócz wyważonej aranżacji, kolor ten zapewnia również wyciszenie i relaks. W zaaranżowanych w bieli wnętrzach łatwiej o odpoczynek i nabranie dystansu do codziennego zgiełku.

Jedynka® Perfekcyjna Biel

Idealnie śnieżny odcień i wytrzymały kolor zapewni farba Jedynka® Perfekcyjna Biel. Jej technologia oparta na związkach tytanu gwarantuje zwiększoną trwałość i lepsze krycie. Farba niweluje ślady użytych narzędzi malarskich oraz maskuje drobne niedoskonałości podłoża. Mikroporowata struktura utworzonej powłoki pozwala „oddychać” pomalowanym powierzchniom.

Jedynka® Perfekcyjna Biel jest wygodna w aplikacji. Jej nowoczesna receptura gwarantuje malowanie bez kapania oraz szybkie schnięcie.

Zaletą farby jest także wysoka wydajność (ok. 10 m2/l przy jednokrotnym malowaniu) oraz ekologiczna receptura.

cena: ok. 11 zł / 1 l

Leave a Reply