Śnieżnobiała farba do łazienki i kuchni w jeszcze lepszym wydaniu

Wraz z nowym rokiem, akrylowa farba do kuchni i łazienek MALEINAK przeszła niezwykłą metamorfozę i w nowym wydaniu, jako śnieżnobiała farba lateksowa, oferuje jeszcze korzystniejsze benefity. Ulepszony produkt, w nowej szacie graficznej to odpowiedź na rosnące wymagania nowoczesnych aranżacji wnętrz oraz potrzeb użytkowników.

Efektowne opakowanie, ulepszona receptura oraz doskonałe właściwości sprawiają, że farba spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Poprzednia wersja farby cieszyła się ogromnym zaufaniem i popularnością wśród użytkowników, dlatego marka Dekoral postanowiła jeszcze bardziej ulepszyć działanie produktu. Tym samym od stycznia 2016 roku, w wyniku prac badawczych, w ofercie pojawiła się nowa, śnieżnobiała farba lateksowa ŁAZIENKA & KUCHNIA. Produkt posiada najbardziej pożądane przez konsumentów benefity: wysoką wydajność, doskonałe krycie czy odporność na szorowanie.

fot. Dekoral

Wyjątkowe benefity

Nowa farba ŁAZIENKA & KUCHNIA marki Dekoral została stworzona z myślą o pomieszczeniach, w których panują trudne warunki, takich jak łazienka czy kuchnia. Farba charakteryzuje się hydrofobowością, co oznacza, że odpycha wodę oraz płynne zabrudzenia. Dzięki temu zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni na wymalowanej powierzchni oraz zapewnia jej prawidłową mikrowentylację. Ponadto produkt jest odporny na wilgoć, szorowanie (klasa 3) i bardzo dobrze kryje. Matowa lateksowa farba emulsyjna ŁAZIENKA & KUCHNIA przeznaczona jest do malowania ścian oraz sufitów wewnątrz pomieszczeń takich jak: łazienki, kuchnie, piwnice, pływalnie, browary, piekarnie, pralnie, itp.

Nowe opakowanie

Ulepszona receptura farby ŁAZIENKA & KUCHNIA to nie wszystko! Od teraz produkt wyróżnia nowa, odświeżona szata graficzna. Estetyczne opakowania zawierają wszystkie najważniejsze dla użytkownika informacje – czytelne logo, nazwę farby oraz główne benefity farby. Ujednolicone i ustandaryzowane wzory opakowań z wyraźną informacją zarówno na puszce, jak i wieczku ułatwiają szybką identyfikację farb Dekoral na rynku.

Parametry użytkowe

  • Sposób nanoszenia: pędzel, wałek, natrysk
  • Nanoszenie drugiej warstwy: po 2h
  • Schnięcie: 2h
  • Wydajność przy jedynej warstwie: do 12 m2/l
  • Ilość warstw: 2
  • Pojemność opakowania: 1L, 3L, 5L, 10 L

Leave a Reply