Nowe farby renowacyjne do mebli i płytek ceramicznych

V33, producent innowacyjnych farb wewnętrznych i zewnętrznych, wprowadził na rynek gamę farb renowacyjnych przeznaczonych do malowania mebli i płytek ceramicznych. Dzięki trzem nowym produktom możliwa jest całkowita zmiana aranżacji wnętrza bez konieczności ponoszenia dużych kosztów.

Stare meble kuchenne, płytki ścienne czy podłogowe pamiętające zamierzchłe czasy często drażnią nas swoim wyglądem. Przez lata stały się niemodne lub po prostu zmienił się nam gust. Co zrobić, kiedy marzymy o zmianie aranżacji wnętrza, a równocześnie dysponujemy ograniczonym budżetem? Samodzielne malowanie pozwala nie tylko na szybką zmianę wyglądu pomieszczeń, ale także na znaczną oszczędność pieniędzy. Oprócz strony praktycznej, ma ono również niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie. Sięgając za pędzel mamy możliwość przez chwile poczuć się jak dekoratorzy wnętrz i wykazać się naszą fantazję.

Kuchnia przed i po

Pełną metamorfozę wnętrza łazienki lub kuchni można uzyskać dzięki nowym Farbom Renowacyjnym marki V33. Ten znany szczególnie dobrze we Francji producent wprowadza na polski rynek serię emalii, dzięki którym możliwa jest zmiana kolorystyki nie tylko mebli z drewna i płyt laminowanych, ale również ceramicznych płytek ściennych i podłogowych oraz listew dekoracyjnych.

Na zachodzie Europy wiele osób dokonuje remontów i przearanżowania wnętrz we własnym zakresie. Ludzie mniej chętnie wyrzucają stare przedmioty widząc w tym niepotrzebne marnotrawstwo i mając na uwadze względy ekologiczne. Ponadto zmieniając kolorystykę i dokonując drobnych zmian we wnętrzu samodzielnie można stworzyć wymarzoną aranżację, która będzie nas wyróżniać i pokazywać nasz indywidualny styl – Anna Schroeder  z V33 Polska. Ekonomiczny aspekt stosowanie Farb Renowacyjnych udowodniło porównanie, którego dokonali specjaliści z V33.


V33 wprowadza na rynek 3 główne produkty, dostępne w komponującej się ze sobą gamie kolorystycznej. Klienci mogą wybierać spośród takich barw jak: biały, bawełna, szary marengo, pistacja czy papryczka chili. Farby nakłada się na oczyszczoną i odtłuszczoną powierzchnię bez konieczności wcześniejszego usuwania starych powłok. Produkty przeznaczone do płytek ściennych są szczególnie odporne na często powtarzający się kontakt z wodą, dzięki czemu pomalowane kafelki zachowują pełnię wartości użytkowych – można je myć przy użyciu tradycyjnych środków czyszczących. Farby charakteryzują się doskonałą przyczepnością do podłoża oraz odpornością na ścieranie i zarysowania.

Linię trzech głównych produktów uzupełniają farby do sprzętu AGD, armatury łazienkowej i farby do renowacji kaloryferów. Farby dostępne są w sklepach na terenie całego kraju, w sieciach Leroy Marlin i Castorama.

Malowanie farbami renowacyjnymi jest bardzo proste.

1.    Przed malowaniem powierzchnię należy dokładnie odtłuścić i umyć wodą.
2.    Należy nałożyć dwie warstwy farby wałkiem o krótkim włosiu
3.    Należy przestrzegać podanych na opakowaniu czasów schnięcia

Leave a Reply