Wnętrze z charakterem: nowatorski system dekoracji wnętrz

Kolekcja Tikkurila Duett to inspirujący i nowatorski system dekoracji wnętrz. Opracowane przez skandynawskich designerów unikalne połączenia kolorów farb i wzorów tapet pomogą stworzyć aranżację, która będzie doskonałym odwzorowaniem naszej osobowości i estetycznych upodobań.

Ściany coraz częściej stają się tym elementem, który nadaje charakter całej aranżacji. Nie stanowią już tylko tła dla mebli i innych elementów wyposażenia, ale – efektownie i oryginalnie ozdobione – współtworzą atmosferę wnętrza. Warto więc ze szczególną starannością zadbać o ich wyjątkowy wygląd.

Samodzielne łączenie ściennych barw i wzorów nie jest jednak prostym zadaniem. Doskonałym rozwiązaniem jest nowa, wyjątkowa kolekcja Tikkurila Duett. To sześć oryginalnych wzorów tapet – z których każdy dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych – oraz dobranych do nich odcieni farb. Tak duży wybór zróżnicowanych zestawień pozwoli każdemu znaleźć połączenie, które w najlepszy sposób odpowiadać będzie jego indywidualnym preferencjom. Tikkurila Duett to łatwy i wygodny sposób, by nadać naszemu wnętrzu oryginalny i wysmakowany styl oraz stworzyć w nim klimat, który pozwoli poczuć się nam i naszym gościom zupełnie wyjątkowo.

Tikkurila Duett Dream – delikatna harmonia

Kwiatowy wzór tapety nadaje pomieszczeniu delikatny i harmonijny wygląd. Wnętrze nabiera subtelnej elegancji, zmieniając się w przytulną oazę spokoju.

fot. Tikkurila

Warianty kolorystyczne:
Tikkurila Duett Dream X450 Trek
Tikkurila Duett Dream Y335 Bubble Gum
Tikkurila Duett Dream Y435 Cumulus

Tikkurila Duett Stitch – ujmująca prostota

W ręcznie malowanych kropkach tworzących wzór tapety widoczne jest każde pociągnięcie pędzla. To esencja  ponadczasowej klasyki i minimalizmu.

fot. Tikkurila

Warianty kolorystyczne:
Tikkurila Duett Stitch 485 Damask
Tikkurila Duett Stitch G500 Bungalow
Tikkurila Duett Stitch V487 Cloister

Tikkurila Duett Woods – naturalne odcienie

Roślinne motywy w ciepłych kolorach ziemi to idealna propozycja dla wielbicieli stylu eko. Beże, brązy i szarości, przełamane rysunkiem drzew, współtworzą komfortową przestrzeń i dają poczucie bezpieczeństwa.

fot. Tikkurila

Warianty kolorystyczne:
Tikkurila Duett Woods S486 Vulcanite
Tikkurila Duett Woods H484 Mulberry
Tikkurila Duett Woods J457 Zen

Tikkurila Duett Joy – pełnia radości

Ten kalejdoskopowy wzór, efektownie łączący motywy kwiatów i liści, wnosi do wnętrza dużo pozytywnej energii. Jest znakomitą propozycją dla osób lubiących śmiałe rozwiązania aranżacyjne.

fot. Tikkurila

Warianty kolorystyczne:
Tikkurila Duett Joy X370 Tiffany
Tikkurila Duett Joy V389 Yellow
Tikkurila Duett Joy F306 Sorbet

Tikkurila Duett Mosaic – z nutą glamour

Niebanalne, geometryczne zdobienie, dające wrażenie przestrzenności, wnosi do aranżacji rys wyrafinowanej elegancji i wyrazisty styl. Doskonale komponuje się z dodatkami glamour.

fot. Tikkurila

Warianty kolorystyczne:
Tikkurila Duett Mosaic M499 Cloak
Tikkurila Duett Mosaic V481 Shantung
Tikkurila Duett Mosaic V502 Fig

Tikkurila Duett Flow – nowoczesność i wdzięk

To współczesne wydanie klasycznej tapety z motywem pasów. Ręcznie malowany akwarelą wzór oraz gładkie, zamglone cienie wzajemnie się przenikają, tworząc wyjątkowy efekt.

fot. Tikkurila

Warianty kolorystyczne:
Tikkurila Duett Flow L426 Myth
Tikkurila Duett Flow Y441 Aquarelle
Tikkurila Duett Flow K499 Granite

Instrukcję zastosowania systemu dekoracyjnego Tikkurila Duett prezentuje film zamieszczony na stronie: http://www.tikkurila.pl/farby_dekoracyjne/produkty/tikkurila_duett_dream

Leave a Reply