20 nowych odcieni popularnej emalii lateksowej

Akrylowa farba emulsyjna marki Dekoral wkracza w nowy sezon z aż dwudziestoma nowymi odcieniami. Z ich pomocą szybko przeprowadzimy wiosenną metamorfozę wnętrza i nadamy mu lekki, przyjemny charakter.

W pięciu barwnych kolekcjach popularnej emulsji lateksowej do wnętrz Dekoral Akrylit W pojawiło się właśnie 20 całkowicie nowych kolorów. Teraz cała paleta liczy aż 66 niebanalnych odcieni, dzięki którym do naszego mieszkania wprowadzimy prawdziwy powiew wiosennej świeżości.

Dekoral Akrylit W

Wśród kompozycji „Lekko jak z płatka” odkryjemy nowe subtelne pastele i beże. Kremowe barwy jak kwiat wiśni i delikatny pergamin wprowadzą do mieszkania spokój oraz harmonię.Pudrowe beże, czyli latte macchiato, słodkie toffi czy gorący piasek, ocieplą nawet najmniej przytulne cztery ściany. Tchnący szarością minimalistyczny beż podkreśli kontrastowe odcienie, czyniąc wnętrze oryginalnym.

Dekoral Akrylit W

Paleta kolorów sygnowana „Radością w rozkwicie” przynosi ciepłe żółcie, jak kogel-mogel oraz cytrynowa beza, które wprost tryskają optymizmem.Tymczasem odcień lodów waniliowych z powodzeniem rozświetli wnętrze, a w towarzystwie słonecznych kolorów będzie stanowił harmonijne uzupełnienie.

W energetyzującym „Bukiecie emocji”odnajdziemy intrygujące nowości. Zarówno mocno przepełnionepomarańczą tutti-frutti, jak i radosny nektar brzoskwiniowy nasycą pomieszczenie ekspresją. Przygaszone tonacje czerwieni – mus truskawkowy oraz makowa czerwień –wyeksponują zjawiskowość wnętrza, doskonale prezentując się w towarzystwie szarości, brązów, ale i pomarańczy.

Zainspirowana naturą kolekcja „W cieniu zieleni” została wzbogacona o dwa świeże kolory. Miętowy drops jako jasna zieleń wybornie skomponuje się z głębszymi odcieniami tej barwy (np. oliwkowym lub groszkowym). Z koleipełne orzeźwienia zielone lato gwarantuje odprężenie i wyciszenie.

Nowe propozycje odnajdziemy również w linii „Tajemniczy ogród”. Barwami odpowiednimi na wiosenną aranżację wnętrza będą słodkie tonacje różu – porcelanowy róż oraz różany kwarc. Prowansalską lawendę utrzymaną w barwnej nucie fioletu warto zestawić z pastelami, np. morelowym czy pudrowym błękitem. Blady kolor wiśniowy opatrzony mianem kandyzowanej żurawiny najlepiej będzie wyglądać z ostatnią nowością kolekcji, czyli srebrzystą szarością.

Lateksowa emulsja Akrylit W charakteryzuje się dużą wydajnością, dobrym kryciem i matowym efektem wykończenia. Farba przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian oraz sufitów. Ze względu na doskonałą odporność na szorowanie pomaga nie tylko utrzymać ściany w czystości, ale zapewnia również trwałość kolorów. Co więcej samo malowanie ścian farbą Akrylit W jest też bardzo wygodne i przyjemne, gdyż pachnie ona podczas malowania.

Dekoral Akrylit W

Dekoral Akrylit W

  • emulsja lateksowa do ścian i sufitów
  • odporna na szorowanie
  • zapewnia trwałość kolorów
  • super krycie
  • wydajność do 14 m2 / 1L
  • zalecana liczba warstw: 1 – 2
  • dostępne opakowania: 2,5 L, 5 L
  • cena: 62 zł / 2,5 L

Leave a Reply