Ściana o efekcie aksamitu – dla ceniących piękno

 

Farby dekoracyjne z efektem specjalnym tworzą na ścianach delikatne, drobnoziarniste faktury imitujące różnorodne materiały. W ten sposób możemy kreować nasze wnętrze nie tylko kolorem, a także strukturą powierzchni. Zaskakujący rezultat daje naśladująca miękką tkaninę farba o efekcie aksamitu. Jej przykład znajdziemy wśród produktów do dekoracji linii Francesco Guardi.

Marka dla osób ceniących piękno

Francesco Guardi to marka producenta chemii budowlanej Lakma SAT. Inspiracją dla nazwy linii był wenecki malarz, który zasłynął z perfekcyjnego posługiwania się światłem i kolorem. Kierując się pasją i duchem mistrza, Lakma SAT stworzyła kolekcję wyjątkowych produktów do dekoracji. Znajdziemy wśród nich tynki i masy dekoracyjne oraz farby o efektach specjalnych.

Farba o efekcie aksamitu Francesco Guardi, fot. Lakma SAT

Miękka szykowna tkanina

Farba o efekcie aksamitu to jedna z farb dekoracyjnych linii Francesco Guardi. Jej skład pozwala otrzymać na powierzchni efekty kolorystyczne i wrażenia dotykowe podobne do tych, jakimi charakteryzowały się antyczne materiały obiciowe w Damaszku. Pokryte nią ściany będą wyglądem przypominać miękką, elegancką tkaninę. Tym sposobem możemy nadać więc naszemu wnętrzu ciepłego, przytulnego charakteru.

Farba o efekcie aksamitu Francesco Guardi, fot. Lakma SAT

Farba o efekcie aksamitu zawiera specjalne pigmenty metaliczne. Ich obecność na powierzchni delikatnie rozświetla pomieszczenia sprawiając, że wyglądają na bardziej przestronne, niż są w rzeczywistości.

Produkt służy do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Szczególnie polecany jest do wymalowań sypialni, pokojów dziennych, salonów i pomieszczeń biurowych, ale również wnętrz obiektów sakralnych.

Farba o efekcie aksamitu Francesco Guardi, fot. Lakma SAT

Kolorystyka: baza perłowa + 20 kolorów z kolekcji Francesco Guardi, kolory niestandardowe
Sposób nanoszenia: pędzel, gąbka, szpachelka, rękawica, wałek, natrysk
Ilość warstw: 1 lub 2 (w zależności od żądanego efektu)
Wydajność: 10 – 30 m2/l
Producent: Lakma SAT, cena (brutto): 227,55 zł/1l

 

Leave a Reply